Titan Jel Kullanım Talimatları

Birçok müşteri, Titan Jel için ayrıntılı bir talimat olup olmadığını ve doğru şekilde nasıl kullanılacağını soruyor.

Erkekler için dış genital bölge bakım jeli Titan Jel bir çok memnun müşteri tarafından kullanılıyor ve elde edilen sonuç genital bölgede canlanma, yapılan masaj sayesinde rahatlama meydana geldiği görülmüştür.

Titan Jel canlandırma niteliği sayesinde genital bölgenin kavernöz gövdesine giden cilt yüzeyinin bakımına yardımcı olmaktadır. Titan Jel ile teşvik edilen egzersiz uygulaması sonucunda jelin etkisi belirgin bir şekilde hissedilmektedir.

Bu kombinasyonda, Titan jelin kullanımı ile birlikte genital bölgece bir rahatlama söz konusu olacaktır.

1 Tüp Kullanım Sonrasında

Titan Jel içeriğindeki özel bileşenleri erkek genital bölge cildi üzerinde olumlu etkisi olabilir.

Masaj şeklinde yapılan genital bölge canlandırma egzersizleri Titan Jel ile 1 tüp ve üzeri kullanımlarda erkeklere yardımcı olabilir. Genital bölge yapısına nüfuz eden Titan Jel, egzersizlerin başarısı için gerekli işlemleri başlatır ve buna ek olarak duyarlılığı olumlu yönde etkileyebilir. Titan Jel masaj pompaları ile de rahatlıkla kullanılabilir.

Titan Jel Uygulama Talimatları

1. Yağlama
Egzersizin başlangıcından önce kapsamlı bir yağlama yapılmalıdır. Bu aşamada, Titan Jel canlandırma için önerilir.

2. Masaj Uygulaması:
Erkek dış genital bölge canlanması için kullanılacak Titan Jel’in bir fındık büyüklüğü ebadında cilde sürülüp hafif baskı eşliğinde cilde doyurulması tavsiye edilmektedir.
3. Tam kavrama:
Titan Jel ile cilt yüzeyini masaj uygulaması şeklinde yaparsınız, ilgili bölgeyi baş parmağınızla ve işaret parmağınızla kullanım talimatında yazıldığı gibi “OK” işaretinde tutunuz, tutuşunuz hep böyle olacaktır.

4. en alttan başlayın
Talimat ilgili bölgenin taban kemiğine mümkün olduğunca yakın tabanında kuşanmasını gerektirir, bu ilgi bölgenin tüm gövdesinin başından sonuna kadar çalışmasını sağlar.

5. yukarı doğru ilerleyin:
Yavaşça yukarı gitmeniz gerekir, ilgili bölge üzerinde optimum basıncı sağlamak için önemlidir, ağrılara neden olmaması için kavradığınız bölgeye çok aşırı güç uygulamayın.

6. baş kısmından tutun:
lgili gövdenin başına ulaştıktan sonra, durmanız gerekiyor. Bu egzersiz için üç saniye boyunca bekleyin ve hareketleri tekrar edin.
7. tekrar:
Egzersiz tamamlanıp elinizi değiştirdikten sonra genital bölgenin bakımı ve ek uyarımı için tüm algoritma işlemlerini tekrar etmeniz gereklidir.

Yukarıda belirtilen eğitimlere Titan Jeli uygulayarak ara vermeden egzersizleri yapmanız önerilir. Bu uygulamalar jelin cilde nüfuz etmesini destekleyebilir, böylelikle cilt yüzeyinin harekete geçirilmesi ilgili cilde yapılan masaj uygulaması ile gerçekleştirilebilir. Masaj uygulamasında Titan Jel genital bölgeye rahatlama ile ciltte gevşeme sağlayabilir. Bu kullanım talimatını en doğru ve eksiksiz bir şekilde uygulamanızı tavsiye ederiz.

Neden Titan Jel ile Egzersiz Yapmak Gerekir ?

Titan Jel’in hareket mekanizması nedir? Titan Jel bileşimi, genital deriye absorbe edilen, hücresel seviyeye derinlemesine nüfuz eden, potensi uyaran, hassasiyeti arttırmaya yardımcı olabilen ve en önemlisi ilgili bölümdeki kavernöz cisimlerinin gerilmesini teşvik etmeye yardımcı güvenli bileşenleri içerir.

Genital bölgeye yapılan egzersizler sayesinde jelin içeriğindeki bileşenler cilt yüzeyinin canlandırılmasını tetikleyebilir. Benzer bir amaca yönelik farklı tarif edilen egzersizler de vardır, bunlar akışın genital bölgeye hareket etmesine yardımcı olabilir. 

Cilt yüzeyindeki canlanmayı ve tazeliği kazanabilmek için Titan Jel’i uygulama prosedürlerine göre kullanmanızı tavsiye ederiz.

Erkeklere özel olarak üretilen Titan Jel genital bölgedeki ihtiyaç olan bakımı ve canlandırmayı gerçekleştirebilmek için kullanılabilir. Günlük uygulama ile hazır olmanızı sağlayabilecek, masaj yapılarak kolayca uygulanabilen ve içeriğindeki özel bileşenler sayesinde mutluluğa bir adım daha yaklaşmanızı sağlayacaktır…

Titan Jel’in Yan Etkisi Var Mıdır?

Titan Jel üretiminde özel bileşenler ve maddeler kullanılmıştır. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve garantili bir ürün olduğu için tespit edilmiş bir yan etkisi bulunmamaktadır.

Eğer etki konusunda bir huzursuzluk yada anormallik hissediyorsanız aile hekiminize ürünün kutusuyla birlikte danışabilirsiniz. Beklenmeyen etki görüldüğünde de ürün kutusuyla birlikte aile hekiminize danışabilirsiniz…

Sizde memnun müşterilerimiz
arasına katılın!
Düzenli kullanımda
mutluluğa ulaşın…

Titan Jel cildi sıkılaştırır ve canlandırma ile tazelik kazandırır.

Genital bölge bakımı ile cilt güçlenmesine yardımcı olabilir.

Erkek genital bölgesinde hassas ve esnek bir cilde yardımcı olabilir.