TESLİMAT

Titan Jel ürününü Türkiye Cumhuriyeti’nin tüm şehirlerine teslim ediyoruz ve ayrıca Ukrayna, Kazakistan, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan ve Moldova’daki müşterilerle çalışıyoruz. Alıcılar, mutlaka anonim olarak sipariş ettikleri ürünleri kendileri için kabul edilen şartlara uygun ve ödeme makbuzu gösteren müşterilere gönderim yapılır.

Ürünleri Şu Şekilde Gönderim Yapıyoruz :
MNG VE PTT KARGO

Tüm Şehirlere Teslimat.

MOTO KURYE

Sadece İstanbul Şehrinin Tüm İlçeleri.

ÜRÜN TESLİMİNDE ÖDEME

Teslimat Esnasında Ödeme Yapabilirsniz.

ÖDEME

Özellikle müşterilerimiz için “teslimatta nakit” sistemini kullanıma sunduk. Malları ön ödeme yapmadan almanızı, ancak teslimat esnasında nakit veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Kapıda Ödeme

Verdiğiniz siparişleri teslimat anında kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapabilir ve ürünüzü teslim alabilirsiniz. 

Gizli İçerik

Firmamız müşterilerimizin gizliliğinin% 100′ saygılıdır, içerikleri açıklayan herhangi bir yazı bulunmaksızın siparişleriniz bir paket içerisinde göndeririz.

Gizliliği Garanti Ederiz

Müşterilerimizin yabancıların sipariş içeriğini öğrenmesini istemediklerini anlıyoruz, bu nedenle tüm çalışanlarımız müşterilerimizin %100 gizliliğini sağlamayı taahhüt ediyoruz.

 

Teslimat Takibi

Sipariş formunda teslimat için izin verdiğimiz zaman, teslimatı gerçekleştirebileceğimiz zamana göre %100 oranında toleranslıdır.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Teslimat Yöntemi

Kullanıcı teslimat yöntemi olarak 2 farklı yolu seçebilir. Moto kurye veya kargo ile teslim şeklinde 2 yöntemden birini seçen kullanıcı alışveriş bedeline göre kargo ücretinden muaf tutulmaktadır.